Laipni lūgti Rasas Ozoliņas Aušanas darbnīcā «Rūja»

www.amatnieciba.lv

www.tautasterpi.lv 

 www.brunci.lv

www.amatnieciba.lv Tālrunis jautājumiem:

darbadienās no plkst. 8.00 līdz 19.00  29138875  (Rasa Ozoliņa)


www.amatnieciba.lv  E-pasts jautājumiem:

   info@amatnieciba.lv


www.amatnieciba.lv  Ātrākai saziņai: raksti uzreiz

 kontaktformā


www.amatnieciba.lv  IZVĒLIES SAVU

 TĒRPU


www.amatnieciba.lv  PASŪTĪJUMU  VEIDLAPA


www.amatnieciba.lv  MĒRU TABULA

www.amatnieciba.lv DĀVANU KARTE

www.amatnieciba.lv PIEEJAMS UZREIZ


Amatniecība Facebook

Amatniecība You Tube

Apmeklē AMATNIECĪBAS profilu draugiem.lv

Lapa atjaunota:  08/10/18

© IK Rūja 2005. - 2018. 

 

Laipni lūgti Rasas Ozoliņas aušanas darbnīcā «Rūja»

Kā pasūtīt etnogrāfiskos brunčus vai citas tērpa daļas

Sākums Kā pasūtīt Izvēlies tērpu Jautājumi Kontakti Pieejams uzreiz

Aušanas darbnīca RŪJA

www.amatnieciba.lv KĀ VEIKT PASŪTĪJUMU?

Aizpildi pasūtījumu veidlapu, iepzīsties ar distances līgumu // saņem apstiprinājumu savā norādītajā e-pastā // ja nepieciešms, aizpildi mēru tabulu // ja pirmais pasūtījums, savā norādītajā e-pastā saņem avansa rēķinu // apmaksā rēķinu norādītajā termiņā // e-pastā saņem apstiprinājumu par maksājuma saņemšanu

1. Izdomā, kāda pagasta vai novada etnogrāfiskos brunčus tu vēlies. Tie varētu būt vecāku, vecvecāku vai tavas dzīves (dzimšanas) vietas vai tuvākās apkārtnes. Tā kā muzejos un literatūrā nav atrodami pilnīgi visu vietu brunču audumu paraugi, var gadīties, ka ir saglabājies tikai, piemēram, kaimiņu pagasta brunču audumu paraugs. Izskati pēc novadiem - Kurzeme, Vidzeme, Augšzeme, Latgale, Zemgale - sakārtotās PARAUGU LAPAS.

2. Ja nezini, kāda novada brunčus vēlies, var mēģināt tos izvēlēties pēc mīļākajām krāsām vai raksts - garensvītroti, šķērssvītroti, galdainie, dažādi rakstainie. Ja nu nekas neiet pie sirds, varam mēģināt veidot etnogrāfijā balstītus pavisam jaunus auduma rakstus.

3. Izlem, vai vēlēsies pasūtīt arī citas tērpa daļas - ņieburu, jaku, villaini, galvassegu, zeķes un kurpes un apskati lapas TĒRPA DAĻAS. Šobrīd nepiedāvājam etnogrāfisko kreklu izgatavošanu!

3. Kad esi izvēlējies interesējošo tērpu, vai arī nevari sev neko piemērotu atrast, sazinieties ar mums e-pastā  info@amatnieciba.lv, pa tālruni  29138875 (Rasa Ozoliņa) (darbadienās un sestdienās no plkst. 8.00 līdz 19.00), vai savu vēlmi izklāsti  KONTAKTFORMĀ.

4. Uz e-pastu un kontaktformā uzdotajiem jautājumiem cenšamies atbildēt vienas darba dienas laikā.

5. Kad esam telefoniski vai e-pastā vienojušies par pasūtījuma izpildi, lūdzu, aizpildi  PASŪTĪJUMA VEIDLAPU, iepazīsties ar DISTANCES LĪGUMU un, ja nepieciešams, MĒRU TABULU.

4. Uz pasūtījumu veidlapā norādīto e-pasts adresi nosūtīsim pasūtījuma apkopojumu un ja to akceptēsi, pirmo reizi veicot pasūtījumu, izrakstīsim priekšapmaksas rēķinu 20% apmērā no pasūtījuma kopējās summas, ja tā nav lielāka par EUR 1000.

www.amatnieciba.lv  KAS NOSAKA PASŪTĪJUMA CENU?

Darbnīca «Rūja» labprāt izpilda gan individuālus, gan kolektīvus pasūtījumus. Katra izstrādājumu cena tiek aprēķināta individuāli, ņemot vērā izmantoto materiālu izmaksas un tehnoloģiskās sarežģītības pakāpi, audumu  un gatavu brunču cenas skati PARAUGU LAPĀS.

Ja pasūtījums ir steidzams un ir iespējams to veikt ārpus rindas, tiek piemērots uzcenojums no 25% līdz 50% atkarībā no steidzamības un pasūtījuma sarežģītības.

www.amatnieciba.lv  APMAKSAS KĀRTĪBA

Iespējams pasūtījumu apmaksāt ar Pay Pal rēķinu, pastā ar pēcmaksu, internetbankas maksājumu vai skaidrā naudā saņemot pasūtījumu.

Mūsu REKVIZĪTI.

 Individuālajiem pasūtītājiem, kuri veic pasūtījumu pirmo reizi, vienojoties par pasūtījumu, izrakstām daļējas priekšapmaksas (drošības naudas) elektronisku rēķinu 20% apmērā no kopējās summas.

Daļējas priekšapmaksas (drošības naudas) maksājums netiek atmaksāts, ja pasūtītājs atsauc savu pasūtījumu. Kad tērps ir gatavs, aizsūtām fotogrāfijas un pēc akceptēšanas - rēķinu par atlikušo maksājuma daļu kopā ar piegādes izdevumiem (Latvijas Pasts, kurjerpasti, pakomāti vai privātais kurjers). Pēc rēķina pilnas apmaksas (maksājuma ienākšanas mūsu norēķinu kontā) izsūtam tērpu.

Lielākiem pasūtījumiem (tērpu komplektiem virs EUR 1000) un kolektīvu pasūtījumiem nepieciešama daļēja neatmaksājama priekšapmaksa (drošības nauda) 50% apmērā no kopējā pasūtījuma.

Pasūtījumiem no ārzemēm tiek piemērota daļēja priekšapmaksa (drošības nauda) 50% apmērā no kopējā pasūtījuma, tērps tiek izsūtīts tikai pēc pilnas pasūtījuma apmaksas - naudas ienākšanas mūsu norēķinu kontā.

Parastais daļējas priekšapmaksas (drošības naudas) rēķina apmaksas termiņš ir 5 darba dienas, bet individuāli iespējams vienoties par termiņa pagarinājumu līdz 15 darba dienām. TIKAI TERMIŅĀ APMAKSĀTS AVANSA MAKSĀJUMS NODROŠINA PASŪTĪJMA IZPILDES RINDAS SAGLABĀŠANU.

.www.amatnieciba.lv  PASŪTĪJUMA IZPILDES TERMIŅI

Termiņš tiek saskaņots ar katru pasūtītāju, individuālie pasūtījumi tiek izgatavoti pasūtījuma pieņemšanas rindas kārtībā. Ja pasūtījums ir steidzams un ir iespējams to veikt ārpus rindas, tiek piemērots uzcenojums no 30% līdz 50% atkarībā no steidzamības un pasūtījuma sarežģītības.

Šodien aizpildot pasūtījumu veidlapu, pasūtījumus izpildes termiņš ir 2018.gada 15.decembris!

www.amatnieciba.lv  PIEGĀDE

Iespējama piegāde ar Latvijas Pastu, kurjerpastu, pakomāu vai privāto kurjeru gan Latvijas teritorijā, gan arī jebkurā vietā pasaulē - piegādes cena sākot no 5,00 eiro Latvijas robežās - tiek ietverta gala aprēķinā. Bez piegādes maksas savu pasūtījumu ieprikš saskaņojot laiku, var saņemt Rasas Ozoliņas Aušanas darbnīcā «Rūja» - «Lejas Dambji», Naukšēnu pagasts, Naukšēnu novads, LV - 4244.

www.amatnieciba.lv  DĀVANU KARTE

Ja gribi pārsteigt sev tuvu cilvēku, bet nezini, kāda novada brunčus dāvināt, vari izvēlēties DĀVANU KARTI.

www.amatnieciba.lv  JAUNUMI

Visus darbnīcas jaunumus un izstrādājumu foto katru dienu publicējam mūsu profilā: Amatniecība Facebook

www.amatnieciba.lv  AKCIJA

Šie izstrādājumi ir pieejami uzreiz: SKATĪT ŠEIT

 

Rasa Ozoliņa 

By Rasa Ozoliņa, amatnieciba.lv; brunci.lv


IZVĒLIES SAVU TĒRPU: pēc alfabēta skati dažādu novadu tautastērpu piedāvājumu

Vidzeme A-M Vidzeme N-R Vidzeme S-Z Kurzeme A-M Kurzeme N-T Kurzeme U-Z Zemgale Augšzeme Latgale Tērpu daļas 1 Tērpu daļas 2


UZ AUGŠU

Mēs akceptējam mūsu mājas lapas attēlu izmantošanu gan privātiem, gan komerciāliem nolūkiem, ja tiek izmantots viss attēls ar tajā iekļauto logotipu.

Bez logotipa, saskaņā ar Autortiesību likuma XI nodaļas Autortiesību un blakustiesību aizsardzība 68.panta Autortiesību un blakustiesību pārkāpumi, 3.punktu, attēla izmantošana ir aizliegta - attēli ir ar autortiesībām  aizsargāti darbi.